Moonalao majade näidiskorter

Näidiskorter on kujundatud arvestades looduslähedust ning kasutades ainult looduses ilmnevaid värve. Korteri üldtoon on mitmes erinevas varjundis: hallid toonid, lisana valge-beeži toetus. Lisades aksessuaaridega meeleolu, oleme leidnud hallide varjundite kõrval oma koha ka lõheroosale värvile. Elutoa sügava halli tooniga tapeeti toetab köögimööbel, mille alumised kapid on samas värvigammas tapeediga. Ülemised kapid on lihtsas valges toonis, andes köögi osale suurust ja õhku.

Tapeediga on lisatud tubadele juurde kõrgust ja mängulisust. Siiniga lakke paigutatud kardinatel on nii kujunduslik kui ka funktsionaalne roll, andes korterile juurde pehmust ja stiili samaaegselt valguse kontrollimisega. Köögis olev kena valge puitribi lubab üles kerituna tuppa looduslikke mänglevaid toone.

Kui Sinus tärkas huvi, siis tule meile kindlasti külla – vestleme ja uudistame koos!

See võiks olla Sinu unistuste kodu.

Looduslähedane ja avar keskkond

See on kodu looduse keskel – rohkelt rohelust, linnulaulu ja värsket õhku Sinu perele. Võta ette jalutuskäik terviseradadel või veeda lapsega aega mänguväljakul.

Kompromissitu ehituskvaliteet

Ehituse töövõtul kasutame vaid usaldusväärsete ja kvaliteeti hindavate ehitusettevõtjate teenuseid. Meie ehituse peatöövõtja OÜ Astlanda Ehituse kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutuse juhtimissüsteemid on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelistele standarditele ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001.

Kohe elamiseks valmis

Kõik meie korterid on varustatud kvaliteetse köögimööbli- ja tehnikaga, mis võimaldab korterisse sisse kolida ja seda kasutama hakata sisuliselt kohe pärast võtmete kättesaamist.

Skandinaaviapärane siseviimistlus.

Naturaalne pakett

Korteri üldtoon on mitmes erinevas varjundis: hallid toonid, lisana veel valge-beeži toetus. Tapeetidega on lisatud tubadele kõrgust ja mängulisust. Tapeetide seast on valida nii moodsaid lähenemisi kui ka romantilist lillemustrit.

Elutoa sügava halli tooniga tapeeti toetab köögimööbel, mille alumised kapid on samas värvigammas tapeediga. Köögi ülemised kapid on valges toonis, andes toale suurust ja õhku. Köögi valget puitribi on hea aknalt üles kerida, lastes nii tuppa loodusest tulevaid mänglevaid toone.

Lisaks ruumi kujunduslikule poolele ning funktsionaalsusele annavad kaunid kardinad korterile juurde pehmust, stiili, kontrollides samas ka valgust. Kardinad on lakke paigaldatud siiniga, et anda ruumile veel kõrgust.